-->

Já a mé druhé já

Narodila jsem se ... vyskytla ... "spawnula" ... prostě jsem, právě teď a nyní.
Přezdívka Seanka je se mnou spjata už řadu let a s blogováním jsem začínala v době kdy frčel sblog na Seznamu. Po jeho zrušení skončila s blogováním i řada mých přáteláčků. Stejně tak i já. Založila jsem si tento blog, ale neměla jsem chuť do přenastavování a nového zkoumání. Hibernoval tedy 8let ...

Lady Seanka

Stala se ze mne vášnivá hráčka World of Warcraft. Později jsem začala psát příběhy, vytvářet obrázky a videa, spojené s touto hrou. Publikovala jsem na blogu českého free serveru a byla jsem v šoku, při zjištění, že onen založený blog neměl ani textový editor. Vysvětlím to stručně ... je spolupráce s "chlapem" a spolupráce s chlapem. Jakmile je dotyčný čistě programově zaměřený a jediné co k němu promlouvá jsou černé symboly na bílém podkladu a nebo bílé symboly na černém podkladu, tak víc nepotřebuje a vůči veškerým umělecky projeveným nářkům je naprosto imunní. Jednoduše vůbec neví, která bije a cože byste vlastně chtěli? Ze svých zkušeností jsem si dokázala změnit barvu textu, zvýraznit, rozpohybovat, vložit obrázek či podklad, ale bylo to pracnější. Postupem času a s vystřídáním programátorů, přišel i textový editor a různé jiné vychytávky. Já však začala ztrácet zájem, asi jsem splnila co bylo potřeba.

Vzhledem k tomu, že WoW hrálo jen omezené množství lidí, užívající si hru a převládali ti, co si kompenzovali problémy a snažili se o povyšování se nad druhé - neměla jsem vděčné čtenáře. Publikované návody četli tajně, aby nebyli zesměšněni těmi, pod jejichž nadvládou chtěli ve hře bojovat dál a stejně tak to bylo i s příběhy či videi.

Jsme v době, kde i tak jednoduché, ale krásné slovíčko "děkuji" je vzácné. Nahrazuje ho tlačítko "like", ale ani to lidé nepoužijí a víte proč? Stydí se ... stydí se prozradit, mezi "svými  přáteli", co se jim líbí. Žijí v domněnkách, co by si o nich mysleli. Raději mají nasazenou masku.
Proto píšu převážně pro sebe. Uchovávám si zde vše s čím rezonuji.

Pokud i vás osloví co je zde psáno, tak vám přeji příjemné čtení.
Lady Seanka

Žádné komentáře: